ЗВІТНІСТЬ

19 Лютого, 2024 р., 15:34
Відділ «Центр надання адміністративних послуг – ДІЯ» Райгородоцької сільської ради, що розміщений за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Райгородок, вул. Соборна, 18А було створено рішенням Райгородоцької сільської ради від 29.05.2020 року №464 №Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради, затвердження його структури, графіку роботи та Положення про ЦНАП». Офіційно відкриття відділу відбулося  06 липня 2021 року. Додатково було створено і два віддалені робочі місця Центру, що розташовані в Великоп’ятигірському та Маркушівському старостинських округах. Прийом громадян в ЦНАП здійснюється з понеділка по п’ятницю з 08.30 до 16.30 години.
21 Листопада, 2023 р., 10:51
ЗВІТ директора КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Райгородоцької сільської ради за 2023 рік