Звіт про стан організації надання адміністративних послуг відділом «Центр надання адміністративних послуг – Дія» Райгородоцької сільської ради

Дата: 19.02.2024 15:34

Відділ «Центр надання адміністративних послуг – ДІЯ» Райгородоцької сільської ради, що розміщений за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, с. Райгородок, вул. Соборна, 18А було створено рішенням Райгородоцької сільської ради від 29.05.2020 року №464 №Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради, затвердження його структури, графіку роботи та Положення про ЦНАП». Офіційно відкриття відділу відбулося  06 липня 2021 року. Додатково було створено і два віддалені робочі місця Центру, що розташовані в Великоп’ятигірському та Маркушівському старостинських округах. Прийом громадян в ЦНАП здійснюється з понеділка по пятницю з 08.30 до 16.30 години.

До послуг громадян - комфортне, просторе і по сучасному оформлене приміщення, яке облаштоване необхідними меблями та новою компютерною технікою. У користуванні відвідувачів ксерокс та вільний доступ до всесвітньої мережі Internet через систему WI-FI. Також, створено і місце для відвідувачів з дітьми, яке оснащено спеціальними дитячими меблями, дитячими іграшками, книгами та канцелярськими товарами. З графіком роботи, інформаційними картками адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП та у віддалених робочих місцях, переліком адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП, громадяни мають можливість ознайомитися на сайті Райгородоцької сільської ради (http://raygorodocka.gromada.org.ua/) у розділі «Центр надання адміністративних послуг».

В Центрі надання адміністративних послуг, прийом громадян здійснюється начальником відділу та додатково спеціалістами Райгородоцької сільської ради, зокрема, з питань військового обліку та інше, відділу земельних відносин, архітектури, містобудування та благоустрою та відділу соціального захисту населення.

В ЦНАП облаштовано окреме комп’ютеризоване місце для самообслуговування населення. А це означає, що цілий спектр послуг можна отримати самостійно або звернувшись за допомогою до адміністратора ЦНАПу. Для цього лише необхідно, щоб у відвідувача на смартфоні була встановлена програма «Дія». Після авторизації на порталі «Дія», відвідувач має можливість увійти в свій особистий кабінет, замовити, отримати та роздрукувати необхідні документи.

Кількість послуг, надання яких запроваджено через відділ «ЦНАП-ДІЯ» нараховує 276 послуг, що затверджені рішенням сесії Райгородоцької сільської ради № від 21.11.2023, зокрема, 74 послуги з яких надаються у віддалених робочих місцях.

Найзатребуванішими послугами на сьогодні є:

• послуги у сфері реєстрації місця проживання (прописка/виписка, витяг з РТГ, довідка про зареєстрованих у приміщення/будинку осіб);
  • пенсійні послуги (призначення пенсій, перерахунок пенсій, довідка про доходи пенсіонера);
  • земельні послуги (видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, довідка про наявність земельних ділянок, викопіювання кадастрової карти та ін.);
  • соціальні послуги (призначення субсидій, допомога при народженні дитини, призначення одноразової грошової допомоги та ін.);
  • послуги архітектурно-будівельної діяльності (видача будівельного паспорта, декларація про готовність до експлуатації об’єктів СС1, повідомлення про початок будівельних робіт на основі будівельного паспорта та ін.),

Так, протягом 2023 року надійшло звернень

• з реєстрації місця проживання - 86, в тому числі по ВРМ (Маркуші 8-, Пятигірка - 23);
  • зняття з реєстрації місця проживання - 85, в тому числі по ВРМ (Маркуші - 7, Пятигірка - 28);
  • видача витягу з РТГ - 499, в тому числі по ВРМ (Маркуші - 109, Пятигірка - 142);
  • видача витягу про зареєстрованих осіб в житловому приміщенні - 220, в тому числі по ВРМ (Маркуші - 45, Пятигірка - 62);
  • з земельних питань – 245 в тому числі: витягів з ДЗК - 19, нормативно-грошових оцінок - 91;, викопіювань з картографічної основи – 17.
  • у сфері будівництва – 48;
  • надання інформаційних довідок з ДРРП – 17;
  • соціальних послуг – 483, в тому числі:
  • нарахування субсидій – 94;
  • оформлення допомог по народженню дитини – 61;
  • оформлення малозабезпеченості – 123;
  • оформлення допомоги одинокій матері – 67;
  • оформлення допомоги багатодітній сім’ї – 20;
  • допомога по вагітності та пологам – 26;
  • пакунок малюка – 28;
  • допомога інвалід з дитинства – 12;
  • допомога на проживання ВПО – 13;
  • довідки ВПО – 23;
  • оформлення пільг – 16.

Станом на 01.01.2024 року до відділу ЦНАП-Дія за надані послуги надійшло коштів у сумі – 15 527,74 грн.

У ЦНАПі продовжується робота щодо збільшення кількості послуг, які надаються відвідувачам. Так, у планах відділу «ЦНАП-ДІЯ» Райгородоцької сільської ради і надалі залишається питання щодо надання паспортних послуг (оформлення ID карток та паспорту громадянина України для виїзду за кордон) та послуг МРЕО.