Райгородоцька громада
Житомирська область, Бердичівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про бюджет Райгородоцької сільської територіальної громади на 2024 рік

РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

   Р І Ш Е Н Н Я

                                                             

Тридцять дев’ята  сесія                                                                 VIІΙ скликання                                    

 

від 12.12.2023 року                                                                          № 986

 

Про  бюджет

Райгородоцької сільської

територіальної громади на 2024 рік

(0654900000)

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та враховуючи висновки комісії з питань бюджету, комунальної власності та  соціально-економічного розвитку сільська  рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Визначити на 2024 рік:

 

1) Доходи  бюджету сільської територіальної громади у сумі  77 825 120,00 гривень, у тому числі доходи  загального фонду бюджету сільської територіальної громади – 76 605 120,00 гривень та доходи спеціального фонду  бюджету сільської територіальної громади – 1 220 000,00 гривень,  згідно з  додатком 1 до рішення.

Затвердити інші субвенції з місцевих бюджетів до бюджету сільської територіальної громади, згідно з додатком 1.1 до рішення.

    1. Видатки бюджету сільської територіальної громади у сумі             77 825 120,00  гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету сільської територіальної громади – 76 605 120,00 гривень та видатки спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади – 1 220 000,00 гривень, згідно з додатком 2 до рішення.

3) Оборотний залишок бюджетних коштів бюджету сільської територіальної громади  у розмірі 20 000,00 гривень, що становить 0,03 відсотка видатків загального фонду бюджету сільської територіальної громади, визначених цим пунктом.

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету сільської територіальної громади на 2024 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатком 2 до рішення.

 

3. Затвердити на 2024 рік міжбюджетні трансферти згідно з  додатком 3 до рішення.

Затвердити інші субвенції з бюджету сільської територіальної громади місцевим бюджетам, згідно з додатком 3.1 до рішення.

 

4. Затвердити розподіл витрат бюджету сільської територіальної громади на реалізацію місцевих/регіональних  програм у сумі  1 598 800,00  гривень згідно з додатком 4 до рішення.

 

5. Установити, що до джерел формування  загального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2024 рік належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України.

 

6. Установити, що  джерелами формування спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2024 рік у частині доходів - надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України та трансферти визначенні статтею 97 Бюджетного кодексу України.

 

7. Установити, що у 2024 році кошти отримані до спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади згідно з відповідними пунктами статті 691 Бюджетного кодексу України спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89,91 Бюджетного кодексу України.

 

 8. Визначити на 2024 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками бюджету сільської територіальної громади видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату

придбання медикаментів  та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

соціальне забезпечення.

 

9. Надати право фінансовому відділу Райгородоцької сільської ради в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади на депозитах з урахуванням вимог статті 16 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 року №6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних рахунках) у банках» (зі змінами).

 

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому відділу Райгородоцької сільської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету сільської територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

11. Головним розпорядникам коштів бюджету сільської територіальної громади:

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

 публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2025 року;

 оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом відповідних послуг у межах бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі.

 

12. Надати право виконавчому комітету Райгородоцької сільської ради приймати рішення щодо передачі бюджетних призначень на виконання функцій або надання послуг, на яке надано бюджетне призначення, від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого, за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, відповідно до частини 6 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

13.  У процесі виконання бюджету сільської територіальної громади, надати право виконавчому комітету сільської ради приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, включаючи  додаткові дотації та субвенції, а також збільшення обсягу видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку  відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 

14. Рішення набирає чинності з 01 січня 2024 року.

 

15. Додатки 1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

16. Виконавчому комітету Райгородоцької сільської ради опублікувати дане рішення на офіційному веб-сайті Райгородоцької об’єднаної територіальної громади та в газеті «Земля Бердичівська» не пізніше ніж у десятиденний строк з дня його прийняття.

 

17. Контроль  за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та  соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський голова                                                         Максим САМЧИК

ДОДАТОК 1
ДОДАТОК 1.1

ДОДАТОК 2

ДОДАТОК 3

ДОДАТОК 3.1

ДОДАТОК 4

Пояснювальна записка до проекту рішення про бюджет Райгородоцької сільської територіальної громади на 2024 рік

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь