25 червня відбулося чергове засідання 44-ї сесії Райгородоцької сільської ради VIII скликання

Дата: 25.06.2024 17:48

Сьогодні під головуванням сільського голови Максима Самчика відбулося чергове 44-е засідання Райгородоцької сільської ради.

Депутати розглянули низку питань порядку денного та ухвалили відповідні рішення:⤵️ ✅ внесено зміни до бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади на 2024 рік,зокрема, було спрямовано кошти на покращення матеріально-технічної бази військових частин ЗСУ.

✅внесено зміни до рішення сільської ради від 12.07.2023року №874 «Про встановлення місцевих податків і зборів».

✅ затверджено рішення виконавчого комітету сільської ради;

✅затверджено Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг – Дія» Райгородоцької сільської ради та його структуру в новій редакції

✅прийнято Програму підтримки волонтерської діяльності у Райгородоцькій сільській територіальній громаді на 2024-2028 роки.

✅Депутати також підтримали реорганізацію Озадівського ліцею та ЗДО «Казка» с.Гардишівка.

✅Серед іншого, депутатський корпус розглянув питання щодо створення Молодіжної ради при Райгородоцькій сільській раді.

👉Більше половини питань порядку денного сесії склали земельні питання.