Про будівлю фельдшерсько-акушерського пункту в с.Бистрик

• РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Сорок друга сесія                            с.Райгородок                         VIIІ скликання

від  04.04.2024 року                                                                              № 1067

Про будівлю фельдшерсько-акушерського пункту в с.Бистрик

Керуючись ст.ст.26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до ст.ст. 104, 105, 107 Цивільного кодексу України, ст.133,137 Господарського кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», та враховуючи рішення Райгородоцької сільської ради від 07.12.2020р. №24 «Про реорганізацію Бистрицької сільської ради», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Передавальний акт будівлі фельдшерсько-акушерського пункту в с.Бистрик від Бистрицької сільської ради Бердичівського району Житомирської області (код ЄДРПОУ 04345397) (Додаток 1).

2. Зареєструвати право комунальної власності нежитлової будівлі фельдшерсько-акушерського пункту загальною площею 81,0 кв.м. за адресою: Житомирська обл., Бердичівський район, с.Бистрик, вул. Шевченка,7.

3. Закріпити на праві оперативного управління Комунальним некомерційним підприємством «Райгородоцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38742097) Райгородоцької сільської ради будівлю фельдшерсько-акушерського пункту за адресою:  Житомирська обл., Бердичівський район, с.Бистрик, вул. Шевченка,7.

4. Затвердити склад комісії з приймання–передачі комунального майна в оперативне управління та  на баланс  КНП «Райгородоцький Центр ПМСД» Райгородоцької сільської ради (Додаток 2).

5.Комісії здійснити приймання–передачу майна, відповідно до норм чинного законодавства України.

Сільський голова                                                              Максим САМЧИК