Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Райгородоцької сільської ради за 2023 рік

Дата: 15.01.2024 09:30

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від  11.01.2024 року                          с.Райгородок                                          № 2

Про роботу адміністративної комісії

при виконавчому комітеті

Райгородоцької сільської ради за 2023 рік

Відповідно до п.п. 4 п. «б» ч.1 ст. 38, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт голови адміністративної комісії  Коріненка О.Д., виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Роботу адміністративної комісії при виконавчому  комітеті  Райгородоцької сільської  ради за 2023  рік визнати  задовільною (додаток).

2. Голові адміністративної комісії  Коріненку Олегу Дмитровичу  забезпечити:

- своєчасність подання на розгляд адмінкомісії адміністративних матеріалів;

- недопущення порушення термінів розгляду адміністративних справ, їх розгляд відповідно до чинного законодавства;

Сільський голова                                              Максим САМЧИК

до рішення виконкому

від 11.01.2024р. № 2

Райгородоцької сільської  ради за 2023 рік

Упродовж 2023року проведено 8 засідань адміністративної комісії, на яких розглянуто 17 справ про адміністративні правопорушення відносно 17 осіб.

Адміністративні справи розглядались за ознаками правопорушення, передбачених наступними статями кодексу України про адміністративні правопорушення:

- ст. 152 (порушення правил благоустрою) -  адміністративна справа, - за проколом про адміністративне правопорушення, складений інспектором відділу контролю за благоустроєм КП Білоцерківської міської ради «Муніципальна Варта», особу притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу за порушення Правил благоустрою на суму 340,00 гривень.

- ст. 197 (проживання без реєстрації місця проживання) - 15 адмінсправа.  Три особи притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу за проживання громадян без реєстрації місця проживання на суму 51,00 гривень та відповідно 13  осіб звільнено від адміністративної відповідальності при пом’якшуючих вини обставин, передбачено статтею 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та ці особи отримали попередження .

Відносно 1 особи  винесено постанови про закриття справи у зв’язку зі спливом строків притягнення до адміністративної відповідальності Необхідно зазначити, що такі закриття провадження відбуваються через несвоєчасне, зі значним запізненням надходження матеріалів до адміністративної комісії від органів, які їх складають

На даний час в добровільному порядку сплачено лише 4 штрафи на загальну суму 391,00 гривень.

Для примусового стягнення накладених штрафів, матеріали до ДВС не направлялися, так як на даний час терміни сплати штрафів в добровільному порядку ще не настали.

Результати розгляду адміністративних справ узагальнювались та з ініціативи адміністративної комісії вносились пропозиції та зауваження з питання якості складання адміністративних протоколів у відповідні органи та організації, які наділені повноваженнями складати адміністративні протоколи.

Члени адміністративної комісії надавали практичну допомогу в роз’ясненні громадянам вимог адміністративного законодавства, вносили відповідні пропозиції.

Робота адміністративної комісії спрямована на запобігання адміністративним правопорушенням, виявлення й усунення причин та умов, які сприяють їх вчиненню, на виховання жителів громади у дусі високої свідомості і дисципліни, суворого додержання законів України.

Голова адміністративної

комісії виконавчого комітету                                    Олег КОРІНЕНКО