Відбувся захід до Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня працівників освіти

Дата: 27.09.2023 16:47

1 жовтня – важлива дата. Вона поєднує День захисників і захисниць України, День Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці. Відзначаючи ці свята ми демонструємо єдність, силу духу й самовіддану любов до України!🇺🇦

Сьогодні в Будинку культури села Бистрик за участі керівництва громади, депутатів, працівників Райгородоцької сільської ради, педагогічних працівники освітніх закладів громади відбувся захід з нагоди вищезазначених славетних свят та Дня працівників освіти. На святі були присутні настоятель Хресто-Воздвиженського храму м.Бердичева протоієрей Костянтин Карпенко та пастор церкви Євангельських християн-баптистів «Відродження» Сергій Оверковський.

Захід носив патріотичний характер. Зі сцени лунали патріотичні пісні, вірші, слова вдячності воїнам – захисникам, побажання миру, злагоди та Божого благословення.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Сьогодні ми дякуємо усім, хто боровся і перемагав, усім, хто нині бореться на передовій і в тилу та віримо в нашу Перемогу!🇺🇦

Хай Матір Божа буде прихильною до України та оберігає своїм покровом кожного її захисника!

На заході також лунали теплі слова на адресу педагогічних працівників громади, адже у першу неділю жовтня вони відзначають своє професійне свято. Відомий український педагог Василь Сухомлинський сказав: «Учитель творить людину». Та вчитель творить не тільки людину, але й майбутнє країни загалом, так як вкладає серце й душу у своїх вихованців, дає можливість їм себе реалізувати та стати особистостями.

Слава усім нашим Героям!🇺🇦

Слава усім, хто воює, працює, допомагає!🇺🇦

Слава Україні!🇺🇦