Райгородоцька громада
Житомирська область, Бердичівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про створення місцевого матеріального резерву Райгородоцької сільської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

Дата: 17.07.2023 12:48
Кількість переглядів: 604

РАЙГОРОДОЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

    Р І Ш Е Н Н Я

від 12.07.2023  року                    с.Райгородок                                      № 71

 

 

Про створення  місцевого матеріального

резерву Райгородоцької сільської ради

для запобігання і ліквідації

наслідків надзвичайних ситуацій

 

Відповідно до п. п. 6 п. «б» ч. 1 ст. 33, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 15 ч. 2 ст. 19, п. 18 ст. 98 Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI, постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» з метою забезпечення своєчасних заходів щодо запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Створити місцевий матеріальний резерв Райгородоцької сільської ради для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

2.Затвердити Положення про місцевий матеріальний резерв Райгородоцької сільської ради (далі – матеріальний резерв) для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій ( додаток 1).

3. Затвердити Номенклатуру та обсяги матеріально-технічних засобів щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Райгородоцької сільської ради (додаток 2).

4. З метою уникнення зайвого накопичення матеріальних ресурсів,  запобіганню псуванню вартісних матеріальних ресурсів, економії коштів місцевого бюджету першому заступнику сільського голови Коріненко О.Д. укласти договір з будівельним супермаркетом «ОРТЕК» відповідних матеріальних ресурсів (будівельні матеріали, засоби гігієни, будівельні суміші, обладнання та інструменти)  згідно з номенклатурою та обсягами необхідного матеріального резерву на випадок виникнення НС на території громади,  відповідно фінансових можливостей сільської ради

5. Виконавчим органам сільської  ради, підприємствам, організаціям, на які покладені функції ліквідації наслідків НС, на протязі 2 годин у разі виникнення НС, визначити необхідний обсяг необхідних матеріалів матеріального резерву та сформувати заявку відповідно своїх напрямків ( освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення).

5.1. визначити порядок отримання населенням  матеріального резерву;

5.2. доповідати сільському голові та заступнику голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про проведену, відповідно з даним рішенням, роботу.

6. Рекомендувати фінансовому управлінню:

в разі виникнення НС на території громади  передбачити термінове ( на протязі 2 діб)  укладання договору про поставку товару з будівельним супермаркетом «ОРТЕК» відповідно до раніше укладеного попереднього договору поставки

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника сільського голови Коріненко О.Д та начальника фінансового відділу Райгородоцької сільської ради Мельничук Н.В.

 

 

 

Сільський голова                                                   Максим   САМЧИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

від 12.07.2023 № 71

Положення

про місцевий матеріальний резерв Райгородоцької сільської ради  для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

 

1. Положення про місцевий матеріальний резерв Райгородоцької територіальної громади (далі – матеріальний резерв) визначає механізм створення, утримання та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій розроблено відповідно до вимог Кодексу з цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій».

2. Матеріальними резервами є будівельні матеріали, пальне, продовольство, техніка, технічні засоби та інші матеріально-технічні цінності, призначені для проведення невідкладних робіт, заходів, спрямованих на запобігання ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій.

3. Номенклатура, обсяги, норми накопичення і структура місцевого матеріального резерву визначаються з урахуванням прогнозів ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій та їх наслідків. Закупівля матеріальних засобів (матеріального резерву) здійснюється за затвердженою номенклатурою,  обсягами запасів та відповідно до Договору поставки товару.

4. Поповнення місцевого матеріального резерву здійснюється за рахунок коштів бюджету територіальної громади та інших, не заборонених чинним законодавством, джерел.

5. Матеріальні цінності вважаються закладеними до місцевого матеріального резерву, у разі такого закладення, після підписання акта про їх прийняття, розміщення на місці постійного зберігання та оформлення відповідних обліково-бухгалтерських документів та документів складського обліку. Один примірник акта у 3-денний термін надається голові комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через головного спеціаліста з питань цивільного захисту і мобілізаційної роботи.

6. У разі поставки матеріальних цінностей від недержавних органів, організацій, фізичних осіб, підприємців, ресурси які закладаються до резерву, повинні мати сертифікат відповідності на весь нормативний термін їх зберігання. Придбання матеріальних цінностей здійснюється згідно з чинним законодавством.

7. Матеріальні резерви розміщуються на об’єктах, призначених або пристосованих для їх зберігання, а також на складах комунальних підприємств відповідно до рішення виконавчого комітету сільської ради за поданням відповідного виконавчого органу сільської ради.

У місцях зберігання повинно бути забезпечене збереження матеріальних цінностей за кількістю і якістю згідно з чинними нормативними документами.

8. Місцевий матеріальний резерв використовується тільки для:

здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних

ситуацій;

ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків;

проведення невідкладних відновлювальних робіт;

надання громадянам, постраждалим від наслідків надзвичайних ситуацій, одноразової матеріальної допомоги для забезпечення їх життєдіяльності;

розгортання та утримання тимчасових пунктів проживання та харчування постраждалих громадян.

9. Відпуск матеріальних цінностей місцевого матеріального резерву територіальної громади здійснюється за рішенням виконавчого комітету сільської ради на підставі рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за поданням відповідного виконавчого органу міської ради.

10. Інвентаризація матеріальних цінностей місцевого матеріального резерву проводиться щороку ( в разі наявності і потреби в інвентаризації) станом на 1 січня поточного року відповідальними за його створення.

звітність про запаси матеріальних цінностей місцевого матеріального резерву та їх рух подається головним спеціалістом з питань цивільного захисту і мобілізаційної роботи першому заступнику сільського голови

зведений звіт про наявність та якість матеріальних цінностей місцевого матеріального резерву станом на 1 січня – щороку до 1 лютого ( в разі наявності матеріального резерву);

відомості про поставку та відпуск місцевого матеріального резерву – щоквартально до 10 числа наступного за звітним кварталом місяця.

11. Виконавчий комітет сільської ради  здійснює контроль за створенням, зберіганням та використанням місцевого матеріального резерву Райгородоцької територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

 

 

Сільський голова                                        Максим САМЧИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

від “_12_”_07 .2023__ № __71__

 

 

НОМЕНКЛАТУРА ТА ОБСЯГИ

матеріально-технічних засобів щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, що підлягають закладенню ( закупівлі при НС)  в місцевий резерв Райгородоцької територіальної громади

п/п

Найменування

Одиниця виміру

Обсяг матеріального резерву

Вартість

(тис.грн.)

І. Паливно-мастильні матеріали

2

Дизельне паливо

л

500

 

 

Всього

 

 

 

ІІ. Продовольство

1

Борошно (1-го, 2-го гатунку)

тонн

0.5

 

4

Цукор

тонн

0.2

 

6

Чай

тонн

0.07

 

 

Всього

 

 

 

III. Будівельні матеріали, інструмент.

1

Плівка поліетиленова

м2

100

 

2

Цемент

кг

200

 

5

Цвяхи різні

кг

50

 

15

Шифер

листів

200

 

16

Рубероїд

м

100

 

 

Всього

 

 

 

 

 

VIII. Миючі засоби

1

Пральний порошок

пачка

100

 

2

Мило 200 г

шт.

200

 

 

Всього

 

 

 

IX. Засоби захисту

1

Респіратор

шт.

100

 

2

Маска медична (одноразова)

шт.

1000

 

4

Маска захисна

шт.

80

 

 

Всього

 

 

 

 

Загальна вартість

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь