ПРАВООХОРОНЦІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 04.07.2023 13:53

4 липня, своє професійне свято відзначають працівники Національної поліції України - люди, які пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою, але вкрай важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманню публічної безпеки і порядку.

Райгородоцький сільський голова Максим Самчик привітав працівників Бердичівського районного відділу поліції зі святом, висловив слова щирої вдячності за їх відданість, мужність, постійне прагнення справедливості. Грамотами сільської ради за вірність обов’язку, високий професіоналізм було відзначено оперуповновадженого сектору кримінальної поліції Бердичівського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області, старшого лейтенанта Здоренка Владислава Володимировича та заступника начальника відділу превенції Бердичівського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області, майора поліції Височинського Валерія Миколайовича та вручено їм цінні подарунки.