Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок (невитребуваних паїв)

Дата: 27.06.2023 12:35

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Тринадцять четверта  сесія              с.Райгородок                            VIII скликання

від 22.06.2023року                                                                                             № 860

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення ( відновлення) меж

земельних ділянок (невитребуваних паїв)

Керуючись статтею 144 Конституції України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 19, 92, 134,  Земельного Кодексу України, стаття 33 Закону України «Про оренду землі», статтею 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши звернення  директора ТОВ «Агро-Райгородок»  та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  ТОВ «Агро-Райгородок» загальною площею 10,5378 га для ведення особистого селянського господарства (01.03), що знаходяться за адресою: за межами населених пунктів на території Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області, а саме:

Ділянка №787 площею 5,6207 га кадастровий номер 1820885200:01:000:7128;

Ділянка №788 площею 4,9171 га кадастровий номер 1820885200:01:000:7129;

2.Передати ТОВ «Агро-Райгородок»  в оренду земельні ділянки   зазначені в п.1 даного рішення та встановити орендну плату на рівні 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (не витребуваний пай) за кожну ділянку.

3. Встановити термін дії договорів оренди зазначених земельних ділянок на 15 років, але не більше ніж на строк до моменту отримання її власником правовстановлюючих документів на право власності на земельні ділянки.

4.Уповноважити сільського голову Самчика М.Ю.  на підписання договорів оренди земельних ділянок.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології сільської  ради.

Сільський голова                                                                 Максим САМЧИК