Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей в літній період 2023 року

РАЙГОРОДОЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Р І Ш Е Н Н Я

від  18.05.2023 року                    с.Райгородок                            №

Про організацію відпочинку та

оздоровлення дітей в літній

період 2023 року

На виконання Закону України від 04.09.2008 №375-VI «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (зі змінами),  ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення четвертої сесії VIIІ скликання Райгородоцької сільської ради від 23.12.2020 року «Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Райгородоцької сільської ради на 2021-2025 роки», листа Департаменту освіти і науки   від 24.04.2023 №857-2/3-23 «Про організацію відпочинку дітей в закладах системи освіти влітку 2023 року», з метою належного захисту дітей в умовах воєнного стану,  організації їх активного відпочинку та організованого дозвілля,    виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту  виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради Нелі Пухи про організацію оздоровлення  дітей в літній період 2023 року, взяти до відома.

2Організацію оздоровлення дітей в 2023 році покласти на відділ освіти, культури, молоді та спорту  Райгородоцької сільської  ради та службу у справах дітей.

3. Відділу  освіти, культури, молоді та спорту  Райгородоцької сільської ради, керівникам закладів загальної середньої освіти:

3.1.Організувати відкриття пришкільних таборів організованого дозвілля з короткотривалим перебуванням(без організації харчування) на базі закладів освіти.

3.2.Створити умови для належного функціонування пришкільних таборів організованого дозвілля.

3.3.Забезпечити системний і дієвий контроль за організацією оздоровчої та виховної роботи з дітьми, дотриманням правил безпеки життєдіяльності, організацією та проведенням заходів щодо дотримання вимог санітарно-гігієнічного режиму, створенням безпечних умов перебування.

3.4.Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьків щодо можливості оздоровлення дітей.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника сільського голови Олега КОРІНЕНКА.

Сільський голова                                                                 Максим САМЧИК