Відбувся захід до Дня пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2023 14:52

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв Другої світової війни та відзначають День пам’яті та примирення.

Другий рік наша країна відзначає цю дату в умовах повномасштабної війни. Чимало жахіть війни, які раніше асоціювалися з Другою світовою, стали реальністю в Україні через воєнні злочини росії. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Україна щодня продовжує демонструвати світовій спільноті, що груба сила агресора не співставна з народним духом, який хоче бути вільним. Наша боротьба триває і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.

День пам’яті та примирення і 78-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили сьогодні в Райгородоцькій громаді.