Про створення Райгородоцької субланки Бердичівської районної ланки Житомирської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту .

Дата: 18.04.2023 13:06

РАЙГОРОДОЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

від 19 квітня 2023 року     с. Райгородок

Про створення Райгородоцької

субланки  Бердичівської районної ланки Житомирської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту .

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 9 січня 2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту» та від 11 березня 2015 року № 101

«Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», керуючись пунктом 3 частини першої статті 36, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Створити Райгородоцьку субланку  Бердичівської районної ланки Житомирської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
  2. Затвердити:
    1. Положення про Райгородоцьку субланку Бердичівської районної ланки Житомирської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (додаток 1);
    2. Функції відділів  сільської ради, комунальних підприємств сільської ради в рамках субланки Райгородоцької сільської ради Бердичівської районної ланки Житомирської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту ( додаток 2):
    3. Перелік сил цивільного захисту Райгородоцької субланки Бердичівської районної ланки Житомирської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (додаток 3).
  3. Структурним підрозділам сільської ради, підприємствам, установам та організаціям забезпечити виконання Положення затвердженого даним рішенням.
  4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на першого заступника сільського голови Коріненко О.Д.

1. Вважати такими, що втратили чинність, а саме:
  • рішення виконавчого комітету сільської ради   від 30.08.2021 року

№ 84 « Про затвердження Положення про ланку Райгородоцької сільської ради територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

6.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою                         .

Сільський голова                                                            Максим САМЧИК