Придбано новий шкільний автобус

Дата: 21.11.2022 15:45

В умовах воєнного стану важливою складовою надання освітніх послуг залишається належна організація підвезення учнів та педагогічних працівників, оскільки переважна більшість учнів громади навчається офлайн. Враховуючи, що для потреб ЗСУ Райгородоцькою громадою було передано три шкільні автобуси (два з них - з початку повномасштабної війни росії проти України), то потреба у шкільних автобусах в громаді є нагальною. Розуміючи це, депутати сільської ради на попередній сесії вирішили вишукати можливість та підтримали виділення коштів на співфінансування придбання шкільного автобусу. Тож завдяки спільним зусиллям сьогодні автопарк освітян Райгородоцької громади поповнився новим шкільним автобусом. Вартість автобуса – 2 млн. 390 тис. грн. Придбаний за рахунок залишку коштів освітньої субвенції та співфінансування з місцевого бюджету. Сільський голова Максим Самчик 21 листопада урочисто вручив ключі від нового шкільного автобусу директору Райгородоцького ліцею.