Проведено двохденний профілактичний рейд «Діти вулиці»

Дата: 17.11.2022 11:29

З метою виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування та проведення обстеження умов проживання сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах у листопаді 2022 року спеціалістами служби у справах дітей за участі поліцейських офіцерів громади, старост старостинських округів, директорів освітянських закладів проведено двохденний профілактичний рейд «Діти вулиці» в селах Велика П’ятигірка, Мирне, Райгородок Маркуші, Обухівка.

Обстежено житлово-побутові умови проживання 5 родин, в яких виховується 13 дітей. За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

Попереджено 2 батьків про адміністративну відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов’язків.

Під час рейду надано допомогу продуктами харчування та одягом сім’ям, які найбільше цього потребують.