Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок

Дата: 01.11.2022 14:20

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять шоста    сесія               с. Райгородок                          VIII скликання

від 26.10.2022 року                                                                                   №  675

Про дострокове розірвання договорів

оренди земельних ділянок

Керуючись ст. 12, 120 Земельного кодексу України, ст.ст.31,32 Закону України «Про оренду землі», ст.ст.12,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяви про дострокове розірвання Договору оренди земельної ділянки, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розірвати достроково за взаємною згодою сторін Договір оренди земельної ділянки №ZYT  067 від 25.04.2007р. площею 0,1225 га, кадастровий номер 1820885201:04:001:0206 в с.Райгородок  Бердичівського району Житомирської області укладений з Райгородоцькою сільською радою та ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.».
  2. Розірвати достроково за взаємною згодою сторін Договір оренди земельної ділянки № ZYT 467  від 21.09.2009р. площею 0,1202 га, кадастровий номер 1820883601:01:003:0278 в с.Маркуші  Бердичівського району Житомирської області укладений з Маркушівською сільською радою та ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.».

1. Уповноважити Райгородоцького сільського голову Самчика М.Ю. підписати угоди та акти  прийому- передачі об’єктів оренди.

Сільський голова                                         Максим САМЧИК

Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок