Бердичівські поліцейські практикувалися у вогневій підготовці та наданні домедичної допомоги

Дата: 24.10.2022 09:48

Поліцейські Бердичівського районного відділу упродовж двох днів відпрацьовували навички стрільби з автоматичної зброї та надання домедичної допомоги.

Під час навчань, що проходили на полігоні, працівники вдосконалювали навички стрільби з автомата з положення стоячи, з коліна та лежачи. Також поліцейські тренувалися розбирати та збирати зброю та швидко орієнтуватися на місцевості.

Американський медик-волонтер Джеймс Вайлі розповів учасникам про послідовність надання домедичної допомоги за алгоритмом «MARCH», який рекомендовано застосовувати у жовтих або зелених зонах бойових дій.

Він продемонстрував основні етепи, а саме: зупинка кровотечі, забезпечення прохідності дихальних шляхів, закриття всіх відкритих ран, повний огляд пораненого, запобігання переохолодженням.

За словами начальника Бердичівського райвідділу Сергія Рудницького, поліцейські одні із перших прибувають на місця подій, тому вони, як ніхто, повинні знати типи травм, швидко оцінювати умови та можливість надавати допомогу та евакуйовувати постраждалих. В умовах війни такі знання та навички особливо цінні.

- Подібні навчання проходитимуть і надалі, адже наші правоохоронці відряджаються і в регіони, де ведуться бойові дії, тому вони мають бути готовими  до різних викликів та завдань, – продовжив Сергій Рудницький.

По закінченню навчання волонтер передав поліцейським персональні аптечки, укомплектовані усім необхідним.

Бердичівський районний відділ поліціїФото без описуФото без описуФото без опису