Про передачу в господарське відання нежитлових будівель КП «Райгородоцьке»

Дата: 08.11.2021 10:50

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

П'ятнадцята сесія                                                                           VIIІ скликання

від  03.11.2021р.                                                                                         № 446

Про передачу в господарське

відання нежитлових будівель

КП «Райгородоцьке»

Відповідно до ст.ст. 24, 136 Господарського кодексу України, ст.ст. 26,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку,  сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни в пункт 1 Рішення Райгородоцької сільської ради VII скликання від 03.06.2019р. №171 «Про прийняття у комунальну власність обєктів нерухомого майна» та доповнити текст після слів «площею 144,8 кв.м.» текстом «сарай площею 17,7 кв.м за адресою с.Мартинівка, вул.Гагаріна,6А.»
      2. Передати в господарське відання (на баланс) Комунальному підприємству «Райгородоцьке» Райгородоцької сільської ради (код ЄДРПОУ 44203292, Житомирська область, Бердичівський район, село Романівка, вулиця Луганська 101/А) об’єкти нерухомого майна комунальної власності:
  • нежитлову будівлю площею 144,8 м2 та сарай площею 17,7 м2, за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, село Мартинівка, вулиця Гагаріна, 6А.
      1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Самчика М.Ю.

Сільський голова                                                      Максим САМЧИК