Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  на території Райгородоцької сільської ради

Дата: 08.11.2021 14:59

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

П’ятнадцята   сесія                                                                         VIII скликання

від 03.11.2021р.                                                                                     № 457

Про відмову у наданні дозволу на розробку
проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки

на території Райгородоцької сільської ради

Розглянувши звернення громадянина про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Райгородоцької сільської ради, відповідно до ст.12,118,121 Земельного Кодексу України, ст.25,26,27 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись п. 34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Відмовити гр. Капралюк Катерині В’ячеславівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), площею 0,2500 гау зв’язку з тим, що до заяви не додано погодження землекористувачів, що передбачено частиною 6 ст.118 Земельного кодексу України.

Частиною 6 ст.118 Земельного кодексу України передбачено, що громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель комунальної власності подають клопотання органу місцевого самоврядування, який передає земельні комунальної власності. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб).

2.Відмовити гр. Городкову Ярославу Володимировичу, у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 2,00 га.,  у зв’язку з тим, що до заяви не додано графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

Статтею 118 Земельного кодексу України передбачено що особа, зацікавлена в одержанні у користування земельної ділянки із земель державної або комунальної власності за проектом землеустрою щодо її відведення, звертається з клопотанням про надання дозволу на його розробку до  органу місцевого самоврядування.

У клопотанні зазначаються орієнтовний розмір земельної ділянки та її цільове призначення. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та розмір земельної ділянки.

3.Відмовити гр. Капралюк Катерині В’ячеславівні, у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 1,00 га.,  у зв’язку з тим, що до заяви не додано графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

4. Відмовити гр. Роїку Андрію Петровичу, у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с.Обухівка, площею 2,00 га,  у зв’язку з тим  що бажане місце розташування земельної ділянки зазначене заявником в графічних матеріалах не відповідає призначенню та принципам землеустрою, визначеними статтями 2,6 «Закону України про землеустрій», в частині раціональної системи землеволодінь та землекористувань.

5. Відмовити гр. Ткаченко Людмилі Федорівні, у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с.Обухівка,  площею 1,922 га,  у зв’язку з тим, що не відповідає нормам безоплатної приватизації землі та порушує вимоги ст.121 Земельного кодексу України.

6. Відмовити гр. Ткаченко Владиславу Сергійовичу, у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с.Обухівка, площею 2,00 га,  у зв’язку з тим, що не відповідає нормам безоплатної приватизації землі та порушує вимоги ст.121 Земельного кодексу України.

7.Відмовити гр. Клапанчук Валентині Яківні  , у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,45 га.,  за адресою с. Мартинівка, у зв’язку з тим, що до заяви не додано погодження землекористувачів, що передбачено частиною 6 ст.118 Земельного кодексу України.

8.Відмовити гр. Мельник Аліні Іванівні, у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 1,00 га.,  у зв’язку з тим, що до заяви не додано графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

Сільський голова                                    Максим САМЧИК