Сільський голова провів робочу нараду

Дата: 01.08.2022 15:37

01 серпня 2022 року сільський голова Максим Самчик провів робочу нараду з працівниками сільської ради. В нараді взяли участь начальник Бердичівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області Ірина Самборська та територіальний менеджер АТ «Укрпошта» Анжеліка Пікуль.

У ході наради розглянули наступні питання:

1. Питання щодо нарахування місцевих податків.

2. Про роботу поштових відділень.

3. Про інформаційно-аналітичну систему "Прихисток".

За результатами розгляду першого питання вирішили провести роз'яснювальну роботу по сплаті ПДФО та військового збору за результатами декларування 2021 року; сприяти поданню громадянами громади декларацій про майновий стан і доходи за результатами 2021 року; продовжити спільну роботу по сплаті земельного податку.

Територіальний менеджер АТ «Укрпошта» проінформувала, що з 01 вересня 2022 року на території громади запрацює пересувне відділення поштового зв'язку - це повноцінне поштове відділення, яке буде приїздити у населені пункти двічі на тиждень. Графік роботи відділення буде узгоджуватися зі старостами. Тобто, у селі, де немає стаціонарного відділення, отримати пенсію, пресу, посилки, оплатити комунальні платежі можна буде за фіксованим графіком поштової мобільної бригади.

Також було підняте питання про необхідність встановлення нових тарифів на водопостачання. Щодо вирішення даного питання буде проведено громадські слухання в селах Романівка та Озадівка.