ІНФОРМАЦІЯ щодо виконання розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації від 16.07.2020 року №418

Дата: 12.07.2022 11:22

Відповідно до Постанови КМУ № 537 від 26.05.2021 року « Про затвердження Порядку проведення  моніторингу та оцінки ступені безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю»  Райгородоцькою сільською радою було проведено обстеження об’єктів старостатів,  освіти, охорони здоров’я, торгової сфери та інших об’єктів для визначення ступеня доступності мало мобільних груп населення до цих об’єктів.

Встановлено, що всі заклади загальної середньої освіти, заклади дошкільної освіти та адмінприміщення старостинських округів доступні та обмежено доступні для осіб з інвалідністю. Пандуси наявні в  5 ЗЗСО та в 2 ЗДО (Маркушівський ЗДО «Пролісок», Романівський ЗДО «Барвінок», Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Озадівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Романівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Великоп’ятигірський ЗЗСО І-ІІ ступенів, Андріяшівський ЗЗСО І ступеня (філія)), наявні кнопки виклику  - в 2 ЗЗСО та в 5 ЗДО (Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Райгородоцький ЗДО «Оленка»,  Великоп’ятигірський ЗДО «Теремок», Андріяшівський ЗДО «Сонечко»,  Романівський ЗДО «Барвінок», Гардишівський ЗДО «Казка», Озадівський ЗДО «Промінець», Андріяшівський ЗЗСО І ступеня (філія)). В 4 старостинських округах до адміністративних приміщень облаштовано пандуси  (с.Райгородок, с.Романівка, с.Буряки, с.Озадівка),  наявні кнопки виклику  в 4 старостинських округах (с.Велика П’ятигірка, с.Андріяшівка, с.Маркуші, с.Гардишівка). Приміщення  амбулаторій, ФАПів: пандуси –5  (с.Райгородок, с.Романівка, с.Маркуші, с.Озадівка), кнопки виклику – 3 (с.Андріяшівка, с.Бистрик, с.Маркуші),). Приміщення клубів, БК та бібліотек: пандуси – 1 (с.Райгородок).  Магазини, кафе: пандуси -4 (с.Райгородок, с.Бистрик, с.Маркуші, с.Озадівка), кнопки виклику -  (с.Бистрик). Облаштовано для осіб з інвалідністю доступну туалетну кімнату в ЦНАПі  с.Райгородок.

Потребують додаткових робіт з облаштування пандусів, покажчиків деякі об’єкти в старостинських округах.

Дані роботи сплановані до виконання в 2022-2023 роках.