Працює національна платформа «UNITED 24» для збору пожертв на підтримку України

Дата: 29.06.2022 14:31

17 травня цього року Президент України Володимир Зеленський підписав указ про «невідкладні заходи щодо обєднання зусиль для підтримки України». І першим же його пунктом Президент України постановив «підтримати ініціативу щодо заснування національного бренду UNITED 24 для обєднання зусиль міжнародних партнерів, донорів, благодійників щодо підтримки України».

«UNITED 24» — це фандрейзингова платформа. Її завдання — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку Украіїни.

Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами:

- оборона та розмінування;

-  медична допомога;

- відбудова України.

Звітність про використання та призначення коштів оновлюється щотижня.

Портал UNITED24 є зручним інструментом для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоровя та Міністерства інфраструктури України.

У Міністерстві цифрової трансформації зазначили, що за півтора місяці роботи платформи було зібрано $ 60 млн. На ці гроші міністерство охорони здоровя закупило апарати ШВЛ для лікарень та займається покупкою рентген апаратів, а Міністерство оборони придбало велику партію бронежилетів і форми для наших захисників.

Більше інформації можна дізнатись на Порталі UNITED24  https://u24.gov.ua/uk