У Бердичеві поліцейські оголосили місцевому жителю підозру у зберіганні наркотичних засобів

Дата: 28.04.2022 10:27

Наприкінці січня на одній із вулиць райцентру, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили водія мотоциклу, який рухався без державного номерного знаку на транспортному засобі. Під час перевірки його документів і було з'ясовано, що 43-річний місцевий житель має при собі 5 фольгованих згортків із порошкоподібною речовиною.

Працівники слідчо-оперативної групи належним чином задокументували та вилучили виявлене.

Під час досудового розслідування чоловік пояснив, що заборонені речовини він зберігав для власного вживання.

За зібраними доказами, висновками експертів та врахувавши, що чоловік вже має судимість за аналогічне кримінальне правопорушення, поліцейські повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Бердичівська окружна прокуратура.

Досудове розслідування триває.

Законодавством подібні протиправні дії караються від штрафу до 4 років позбавлення волі.

Бердичівський районний відділ поліції