Про скликання 22 сесії VIII скликання

БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОН

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ

сільського голови

від  29.03.2022  року                       с.Райгородок                                       № 25

Про скликання 22 сесії

VIII скликання

Відповідно  до  статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати двадцять другу сесію сільської ради восьмого скликання    30 березня 2022 року о 12  годині у приміщенні ЦНАП-Дія с.Райгородок.

На розгляд сесії внести  питання:

1. Про внесення змін до бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади на 2022 рік.
  2. Про виплати сільському голові у період воєнного стану.
  3. Про затвердження рішення виконавчого комітету від 16.03.2022р.   № 29 «Про надання одноразової грошової допомоги громадянам».
  4. Про надання одноразової грошової допомоги гр. Томчук Н.М.
  5. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади на 2022-2023 роки».
  6. Про затвердження Порядків з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово фактично проживають на території Райгородоцької  сільської ради.
  7. Про затвердження Програми надання матеріально-технічної допомоги 139 окремому батальйону територіальної оборони і військовим частинам сил територіальної оборони Збройних сил України на 2022-2023 роки.
  8. Про затвердження Програми проведення заходів щодо підтримки функціонування громади у період військового стану.

На сесію запросити керівників  організацій та установ громади.

Сільський голова                                                      Максим САМЧИК