Відбулась 22 сесія Райгородоцької сільської ради

Дата: 01.04.2022 14:21

30 березня 2022 року відбулась двадцять друга сесія Райгородоцької сільської ради.  У роботі пленарного засідання взяли участь  15 депутатів, старости, начальники структурних підрозділів апарату сільської ради.

На розгляд і вирішення сесії було внесено 8 питань порядку денного.

Депутати одноголосно підтримали рішення про внесення змін до бюджету сільської ради на 2022 рік та затвердили ряд Програм:

• Програму «Поліцейський офіцер громади на 2022-2023 роки»;
  • Програму надання матеріально-технічної допомоги 139 окремому батальйону територіальної оборони і військовим частинам сил територіальної оборони Збройних сил України на 2022-2023 роки;
  • Програму проведення заходів щодо підтримки функціонування громади у період військового стану.

Також було прийнято рішення про виплати сільському голові у період воєнного стану, так як сільський голова Максим Самчик ініціював зняття з себе щомісячної надбавки та премії з метою використати дані кошти насамперед для підтримки  тероборони та гуманітарну роботу.

Окрім того депутати затвердили Порядки з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово фактично проживають на території Райгородоцької  сільської ради.