Відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 17.02.2022 15:02

Сьогодні, 17 лютого, відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради під головуванням сільського голови Максима Самчика.

У роботі взяли участь 15 членів виконавчого комітету.

До порядку денного було включено 10 питань.

Так, у ході розгляду питань порядку денного було затверджено звіт про виконання бюджету сільської ради за 2021 рік;  створено Координаційну раду з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми на території сільської ради; утворено комісію з питань надання одноразової грошової допомоги родинам загиблих,  померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні, зареєстрованих на території  Райгородоцької сільської ради, за рахунок коштів місцевого бюджету; заслухано інформацію про стан військового обліку на території громади; затверджнено інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області через відділ «Центр-Дія» сільської ради; підтримано постановку на загальний квартирний облік жителя громади; прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги жительці громади на лікування важкохворої дитини та рішення про впорядкування поштових адрес.