У Андрушівській громаді поліцейські встановили причетність 21-річного молодика до магазинної крадіжки

Дата: 17.01.2022 09:23

Слідчі Бердичівського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом окружної прокуратури повідомили про підозру жителю с. Павелок у вчинені кримінального правопорушення. Досудове розслідування триває.

До поліцейських м. Андрушівки звернулась керуюча місцевою крамницею із повідомленням про крадіжку товарів. На місці події працівники карного розшуку з’ясували, що кількома тижнями раніше з полиць магазину зникла косметична продукція.

Під час перегляду камер відеонагляду поліцейським вдалося зафіксувати обставини крадіжки та встановити причетність до неї 21-річного жителя с. Павелок Андрушівської громади.

Днями поліцейські повідомили молодику про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Згідно з чинним законодавством таємне викрадення чужого майна карається штрафом від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 5 років.

Бердичівський районний відділ поліції