ОБГРУНТУВАННЯ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ розподіл електрично енергіїї

Дата: 15.12.2021 12:43

ОБГРУНТУВАННЯ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ  розподіл електрично енергіїї

с. Райгородок                                                                   15.12.2021р.

Підставою для обрання переговорної процедури закупівлі є чинне законодавство України, зокрема відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» розподіл електричної енергії – це діяльність із транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії. В Житомирській області займає монопольне (домінуюче) становище на ринку розподілу електроенергії - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО"(ЄДРПОУ 22048622) та включено до зведеного Переліку суб’єктів природних монополій. 16 листопада 2018 року Постановою №1441 НКРЕКП видала АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» ліцензію з розподілу електричної енергії.
          Відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (постанова НКРЕКП від 06.11.2018 № 1345) територія провадження діяльності оператора системи розподілу визначається за місцем розташування об’єктів електроенергетики, призначених для розподілу електричної енергії, що перебувають у власності ліцензіата, та до яких приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата. Приміщення та вуличне освітлення Райгородоцької сільської ради живляться від мереж АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО"(ЄДРПОУ 22048622), що перебувають у власності ліцензіата.
          Таким чином наявні підстави, зазначені у абз. 3 п. 2 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», згідно з якими замовником може застосовуватись переговорна процедура, а саме відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. Учасником на переговорах було надано постанову про видачу ліценції.