16 сесія сільської ради пройшла оперативно і злагоджено

Дата: 04.12.2021 20:27

Третього грудня  під головуванням сільського голови Максима Самчика відбулося шістнадцяте пленарне засідання Райгородоцької сільської ради. Участь у засіданні  взяли 15 депутатів. На сесії були присутні голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, депутат Житомирської обласної ради Людмила Кицак,  старости, начальники структурних підрозділів апарату сільської ради.

В числі перших питань традиційно розглянули фінансові питання. Зокрема, начальник фінансового відділу Наталія Мельничук проінформувала про зміни до бюджету Райгородоцької сільської  територіальної громади на 2021 рік.

У ході засідання депутати затвердили Програму сільської ради з національно-патріотичного виховання, Програму розвитку туризму сільської ради на 2021-2023 роки, Програму сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування Бердичівського управління Державної казначейської служби України Житомирської області «Доступне казначейство» та перспективний план розвитку послуг щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей на території Райгородоцької територіальної громади.

Близько половини питань порядку денного сесії склали земельні питання, які були попередньо детально опрацьовані в ході засідання профільної комісії. Депутати погодили дозволи на виготовлення та розробку технічної документації, проєктів землеустрою, затвердили технічні документації із землеустрою тощо.

На засіданні також були прийняті й інші важливі для життєдіяльності громади рішення, серед яких перейменування та затвердження Статутів у новій редакції закладів освіти сільської ради,  затвердження рішення виконавчого комітету сільської ради  про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, про продовження трудового договору з директором Озадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ковальчук А.П. тощо.

Під час пленарного засідання Райгородоцької сільської ради депутат Житомирської обласної ради Людмила Кицак вручила Подяку Міністерства освіти і науки України вчителю історії Романівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Олені Сторожук, яка також є активним депутатом сільської ради.