До Дня пам'яті жертв Голодоморів відбулися мітинги-реквієми

Дата: 26.11.2021 15:52

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні проходять жалобні заходи до Дня пам’яті жертв Голодоморів.

У ХХ столітті українці пережили три масових голоди: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим був штучно створений сталінським режимом Голодомор 1932-1933 років. За оцінками Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України демографічні втрати України внаслідок Голодомору становлять близько 4 млн осіб. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

26 листопада біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору в селах Буряки та Райгородок відбулися мітинги-реквієми. Вшанувати пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами тяжкої трагедії в історії українського народу, зібралися керівництво громади, депутати сільської ради, учнівська молодь, жителі сіл.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у страшні роки голоду, запалили свічки пам’яті та поклали квіти до підніжжя пам’ятника жертвам голодомору.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису