Дільничні офіцери вилучили наркотичні речовини у бердичівлянина

Дата: 25.08.2021 09:40

19 серпня, працюючи на дільниці, офіцери поліції виявили та вилучили у місцевого жителя, ймовірно, наркотичні та психотропні речовини.  Розпочато досудове розслідування.

Надвечір на одній з вулиць  районного центру поліцейські перевірили підозрілого парубка. Під час огляду у 19-річного бердичівлянина правоохоронці виявили суміш, подібну до амфетаміну та ще один пакунок з подрібненою рослиною масою, схожою на рослини конопель.

Працівники слідчо-оперативної групи Бердичівського райвідділу поліції вилучили у молодика виявлене та у рамках кримінального провадження направили на експертне дослідження до Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Попередня правова кваліфікація події -  ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 3 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Житомирської області