Річниця загибелі учасника АТО Сергія Коренівського

Дата: 06.08.2021 17:02

Сьогодні, 6 серпня, минає сім років з дня трагічної загибелі нашого земляка, уроженця села Андріяшівка, старшого прапорщика Збройних сил України, головного сержанта роти 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону (128-ї окремої гірсько-піхотної бригади) Коренівського Сергія Петровича, який віддав своє життя, захищаючи Україну від ворога, в бою за аеропорт Луганська.

Указом Президента України № 817/2014 від 21 жовтня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, керівництво громади вшанували пам’ять Сергія хвилиною мовчання та поклали квіти на могилу Героя.

Сергій Коренівський назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вічна йому слава!

Герої не вмирають!