Інформація про події з 28 червня по 4 липня у цифрах.

Дата: 05.07.2021 12:41

Упродовж минулого тижня до підрозділів Бердичівського районного відділу поліції (відділ поліцейської діяльності № 1 м. Андрушівка та відділ поліцейської діяльності № 2 смт Ружин) надійшло 453 повідомлення про події, 10 із них - кримінального характеру. У 4 випадках правоохоронці вже встановили причетних осіб.

Серед розкритих злочинів: крадіжки, факти незаконного обігу зброї та наркотичних засобів та інші.

За минулий тиждень поліцейські склали 167 адміністративних матеріалів, з яких 5 протоколів за ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП.

За вказаний тиждень сталась 1 ДТП, в наслідок якої дитина отримала тілесні ушкодження.

Бердичівський районний відділ поліції