Відбувся захід з нагоди Всесвітнього дня вишиванки

Дата: 20.05.2021 14:57

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

Сьогодні, 20 травня, з нагоди Всесвітнього дня вишиванки у селі Романівка   відбувся святковий захід, підготовлений аматорами Центру культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради. У заході взяли участь мешканці, вихованці освітніх начальних заходів, педагогічні колективи, працівники апарату та структурних підрозділів сільської ради. Усіх згуртувала любов до рідного краю, повага до історії та культури,  традицій і духовних надбань нашого народу.