У Бердичеві поліцейські оголосили підозри у крадіжках трьом жителям району

Дата: 20.05.2021 11:37

18 травня слідчі Бердичівського районного відділу поліції повідомили про підозри у крадіжках трьом чоловікам із сіл Швайківки та Романівки. Досудові розслідування тривають.

На початку квітня до правоохоронців звернувся 61-річний пенсіонеріз заявою про зникнення дерев’яного човна з берега ставка у с. Швайківці. Дільничний офіцер встановив причетність до крадіжки односельців заявника, 46-ти  та 65-років.

Чоловіки у скоєному зізналися та розповіли, що викрадений човен мали намір відремонтувати для подальшого використання.

11 травня до Бердичівського райвідділу поліції надійшло повідомлення про пошкодження повітряної лінії зв’язку. На одній з вулиць с. Романівки працівники телефонної кампанії виявили демонтаж понад 150 м кабелю.

Оперативники карного розшуку встановили причетність до крадіжки 21-річного місцевого жителя, який неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за незаконне поводженням з наркотичними засобами та вчинення низки майнових злочинів. Молодик у скоєному зізнався, викрадене поліцейські у нього вилучили.

В обох випадках слідчі повідомили чоловікам про підозри у вчинені правопорушень, передбачених ч. 2 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Відповідно до чинного законодавства за таємне викрадення чужого майна, учинене повторно або за попередньою змовою групою осіб, може загрожувати покарання від арешту до 5 років позбавлення волі.

Бердичівський районний відділ поліції