Дата: 03.03.2021 12:31

2 березня  2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Райгородоцької сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Максима Самчика. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Так, члени виконкому підтримали внесення змін до бюджету Райгородоцької сільської  територіальної громади на 2021 рік.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади на лікування.

Також були прийняті  рішення про утворення адміністративної комісії, комісії щодо визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Райгородоцької сільської ради, внесено зміни до складу комісії з  питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  затверджено план перевірки  стану військового обліку та графік  звіряння карток  первинного обліку призовників і військовозобов’язаних  з обліковими даними Бердичівського ОМТЦК та СП, заходи щодо забезпечення проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів в особливий період на території Райгородоцької сільської ради тощо.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до законодавства будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради.