Бердичівські поліцейські продовжують протидіяти домашньому насильству

Дата: 03.02.2021 08:52

З початку цього року правоохоронці сектору превенції Бердичівської поліції склали 13 адміністративних протоколів за ст. 173-2 КУпАП(Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та винесли 15 заборонних приписів відносно осіб за вчинення насильства у сім’ї. На теперішній час на профілактичному обліку у відділі поліції перебуває 153 порушника, з яких 9 жінок.

«Головним фактором у попереджені насилля в сім’ї є усунення причин, які до нього призводять, тому дільничні офіцери поліції постійно проводять з такими громадянами профілактичну роботу щодо недопустимості скоєння вказаного порушення знову»- розповів заступник начальника сектору превенції Бердичівського районного відділу поліції Олег Остріцький.

Відтак, правоохоронці закликають жителів міста та району не замовчувати факти насильства, не бути байдужими, а також навчати дітей звертатися по допомогу до дорослих, яким вони довіряють.

Якщо Ви стали свідком домашнього насильства щодо своїх близьких, рідних, знайомих, звертайтеся до поліції! Ваша небайдужість може врятувати чиєсь життя.

Бердичівський районний відділ поліції Житомирської області