Привітання дітей з днем Святого Миколая

Дата: 18.12.2020 14:34

Завтра Україна та весь християнський світ святкує одне з найсвітліших та радісних свят – день Святого Миколая Чудотворця.

З його приходом кожен очікує на маленьке диво. Особливо це свято чекають діти, бо вони вірять, що Святий Миколай здійснює найзаповітніші бажання. Дорослі, в свою чергу, мають подбати, щоб цей день став для них незабутнім, подарувати їм віру у казку.

Сільський голова Максим Самчик разом з секретарем сільської ради Світланою Барановською, першим заступником сільського голови Олегом Коріненком та старостами старостинських округів сільської ради  у переддень цього свята завітали до дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх шкіл Райгородоцької громади.

Вітаючи дітлахів, Максим Юрійович наголосив, що день Святого Миколая розпочинає череду зимових свят, які вони так чекають, побажав їм здоров’я, щасливого дитинства та здійснення найзаповітніших мрій.

Усі зустрічі пройшли у веселій та святковій атмосфері, а діти, окрім солодких подарунків, отримали казковий настрій.