14 грудня – День вшановування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 16:44

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції – людей, які ціною свого життя та здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття. Саме в цей день, 34 роки тому, було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха. Схиляємо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС сільський голова Максим Самчик, перший заступник сільського голови Олег Коріненко, голова районної державної адміністрації Людмила Димидюк, голова районної ради Олександр Балянов  поклали квіти до пам’ятників учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС в селах Озадівка та Мирне.