Відбулася друга сесія сільської ради

Дата: 07.12.2020 20:00

7 грудня відбулася друга сесія сільської ради восьмого скликання.

Перед початком пленарного засідання сільський голова Максим Самчик привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування та побажав міцного здоров’я, наснаги, успіхів у виконанні важливих представницьких функцій, гараздів у родинах, міцної віри та невичерпного оптимізму. Депутати сільської ради та запрошені мали можливість насолодитися концертною програмою, яку підготували працівники районного  Центру культури і дозвілля.

Далі  депутати затвердили порядок денний, у який внесли 15  основних питань. Так, з метою вивчення, попереднього розгляду, підготовки питань, які належать до відання сільської ради та здійснення контролю за їх виконанням утворено три постійні комісії сільської ради, затверджено Положення про постійні комісії та обрано їх склад. Також  депутатський корпус одноголосно підтримав внесення змін до сільського бюджету на 2020рік,  утворення фінансового відділу,  затвердив Положення про старосту, надав згоду на приймання земельних ділянок державної власності тощо.

Сесія пройшла конструктивно. В результаті обговорення було прийнято 14 рішень сільської ради, 1 проєкт рішення не набрав необхідної кількості голосів.

Відповідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті сільської ради.