Білий голуб Миру у Маркушівському ЗЗСО

Дата: 21.09.2020 16:50

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята долучився і Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Учні 1-11- класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру». Здобувачі освіти малювали малюнки, створювали аплікації, виготовляли власноруч паперових птахів, навіть запустили в небо голубів, як символ миру та духовного розвитку нації. На долоньках написали свої побажання та прикріпіли до аплікації голуба.

Символічним голубом вони подякували нашим воїнам за мирне небо над головою, за можливість щодня прокидатися і бачити сонце, а не чути гул гармат.

Аби показати наскільки важливим є МИР, СВОБОДА, ДОБРО і ПОВАГА класні керівники провели в своїх класах виховні години: "Ми - за мир", "Білий голуб миру, не забудь про Україну!", "Мир у всьому світі", Мир на землі - радість у родині".

#Markushi #Маркушівська #школа #день_миру