АЛГОРИТМ ПРИПИНЕННЯ САМОІЗОЛЯЦІІ? ДЛЯ ОСІБ, ЩО ПЕРЕТНУЛИ ДЕРЖАВНИИ? КОРДОН

Дата: 07.08.2020 11:33

На численні звернення мешканців нашоі? громади повідомляємо, що дострокове припинення самоізоляціі? у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’і?зду на тимчасово окуповані територіі? Донецькоі? та Луганськоі? областеи?, АР Крим та м. Севастополь протягом останніх 14 днів можливе:
лише для осіб, які перебувають на самоізоляціі? у зв’язку з перетином державного кордону та контрольних пунктів в’і?зду-виі?зду (КПВВ) протягом останніх 14 днів;
лише на підставі негативного результату ПЛР-дослідження, здіи?сненого з метою припинення самоізоляціі? після перетину кордону та КПВВ;
лише за результатами дослідження ДУ"Житомирській ОЛЦ МОЗ Украі?ни"
Тобто особа має здати власнии? біологічнии? матеріал на ПЛР-дослідження лабораторіі?, попередньо заповнивши інформовану згоду на опрацювання даних. У формі необхідно обов’язково зазначити факт перетину кордону, якщо він відбувся протягом останніх 14 днів, і точну дату прибуття на територію Украі?ни.
Звертаємо увагу! Для уникнення небажаних наслідків у формі варто зазначити номер телефону, якии? було використано для встановлення додатку «Діи? вдома».
У разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР:
лабораторія, що безпосередньо виконала дослідження, має внести результат негативного дослідження до електронноі? системи Центру громадського здоров’я Украі?ни;
дані, внесені лабораторіями, автоматично синхронізуються із сервісом «Діи? вдома»;
про можливість припинення самоізоляціі? особу буде поінформовано відповідним повідомленням сервісу «Діи? вдома».
Алгоритм розроблено на виконання Постанови Кабінету Міністрів Украі?ни від 20 травня 2020 року № 392 (зі змінами) «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на територіі? Украі?ни гостроі? респіраторноі? хвороби COVID-19, спричиненоі? коронавірусом SARS-CoV-2».
У Центрі громадського здоров’я функціонує лінія консультування фахівців лабораторіи?, що діагностують на COVID-19 для припинення самоізоляціі?: 044 294 64 99. Також неверифіковані лабораторіі? можуть отримати консультацію щодо проходження верифікаціі?. Лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 по 18:00, перерва 13:00–14:00.
За інформацію Центру громадського здоров'я МОЗ Украі?ни.