Райгородоцька загальноосвітня школа І-ІІІступенів

Дата: 06.05.2020 18:38

Фото без опису       Фото без опису         Фото без опису

Завжди ошатна, весела, усміхнена, Школа щиро вітає кожного, запрошує до себе на гостину, вабить розмаїттям квітів, що полум’яніють на шкільному подвір’ї з ранньої весни і до пізньої осені, милує очі акуратними зеленими газонами, стрункими ялинами, тендітними берізками…В усі пори року таємниче кличе і наш шкільний сад, де кожне дерево росте у своїй красі…Здається, ступивши на подвір’я школи, на рівненьку асфальтовану доріжку з побіленими бордюрами, потрапляєш у справжню казку!
Райгородоцька школа – окраса рідного села! І краса ця створена з великою любов’ю руками колективу школи, тих, кому вона по – справжньому дорога.
Великий внесок у благоустрій рідної школи робить і її колишній випускник, а нині директор ТОВ "Агро-Райгородок" Барановський Валерій Анатолійович.
Сьогодні ми висловлюємо щиру вдячність Вам, наш шановний меценате, за підтримку, за подарунок – електричну газонокосарку. Нехай же сторицею віддасться Вам зроблене добро. Успіхів зичимо завжди і в усьому! Здоров’я Вам і рясних Божих благословінь!
З великою повагою колектив Райгородоцького ЗЗСО.