Райгородоцька громада
Житомирська область, Бердичівський район

У Райгородоцькому Будинку культури відбувся літературний вечір «На шлях я вийшла ранньою весною» Літературний вечір, присвячений 140-й річниці з дня народження Лесі Українки

Дата: 25.02.2020 17:10
Кількість переглядів: 338

В останні лютневі дні Україна традиційно вшановує славетну Лесю Українку. Відкрити для себе українську письменницю, поетесу, громадську діячку, ближче познайомитися з творчою діяльністю, особистим життям пропонує виставка «Дзвінка струна Лесевого слова». 25 лютого на базі Райгородоцького Будинку культури відбувся літературний вечір «На шлях я вийшла ранньою весною». Бібліотекар Т. А. Максимець відмітила, що Леся Українка- неперевершений поет боротьби, поет- патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості. Спадщина Лесі Українки -це багатюще джерело краси і творчого духу народу. На вечорі звучали твори Лесі Українки. У Маркушівській с/б організовано тематичну викладку літератури «Славетна дочка України»