Перевірки відповідно до ЗУ „Про очищення влади” (18.06.2019)

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади»  та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборони частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України  « Про очищення влади» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 , Райгородоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

Дударєва Вікторія Вікторівна – головни й спеціаліст фінансово-економічного відділу Райгородоцької сільської ради

Коренівська  Світлана Вікторівна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту

Довгалюк Алла Василівна - головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту

Оленюк Олеся Петрівна – начальник загального відділу

Герасимчук Марина Володимирівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності  -  головний бухгалтер

Пуха Неля Іванівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

За результатами проведеної перевірки встановлено , що до Дударєвої В.В.,Коренівської С.В., Довгалюк А.В.,Оленюк О.П.,Герасимчук М.В.,Пухи Н.І. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  ( довідка від 18.06.2019 р.)

04 Квітня, 2024 р., 16:34
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення  влади»  та  Порядку  проведення  перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Райгородоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Капралюка М.В.
04 Квітня, 2024 р., 16:31
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення  влади»  та  Порядку  проведення  перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Райгородоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Ткачук І.О.
20 Березня, 2024 р., 10:36
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення  влади»  та  Порядку  проведення  перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Райгородоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Козак Н.В.
08 Лютого, 2022 р., 14:31
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення  влади»  та  Порядку  проведення  перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Райгородоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Корбут Т.В.
21 Грудня, 2021 р., 12:51
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення  влади»  та  Порядку  проведення  перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Райгородоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Мокринської В.Ю.
09 Червня, 2021 р., 17:17
09 Червня, 2021 р., 17:16