23 Вересня, 2024 р., 15:50
ІНФОРМАЦІЯ про проведення управителями об’єктів обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності будівель і споруд, а також послуг, які в них надаються, для маломобільних груп населення (Романівський ЗДО "Барвінок")
23 Вересня, 2024 р., 15:47
ІНФОРМАЦІЯ про проведення управителями об’єктів обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності будівель і споруд, а також послуг, які в них надаються, для маломобільних груп населення ( Великоп’ятигірський ЗДО "Теремок")
23 Вересня, 2024 р., 15:45
ІНФОРМАЦІЯ про проведення управителями об’єктів обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності будівель і споруд, а також послуг, які в них надаються, для маломобільних груп населення ( Великоп’ятигірська гімназія)
23 Вересня, 2024 р., 15:44
ІНФОРМАЦІЯ про проведення управителями об’єктів обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності будівель і споруд, а також послуг, які в них надаються, для маломобільних груп населення ( Озадівський ліцей)
23 Вересня, 2024 р., 15:42
ІНФОРМАЦІЯ про проведення управителями об’єктів обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності будівель і споруд, а також послуг, які в них надаються, для маломобільних груп населення ( БК с.Маркуші)
23 Вересня, 2024 р., 15:41
ІНФОРМАЦІЯ про проведення управителями об’єктів обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності будівель і споруд, а також послуг, які в них надаються, для маломобільних груп населення ( Озадівський ЗДО "Промінець")
23 Вересня, 2024 р., 15:39
ІНФОРМАЦІЯ про проведення управителями об’єктів обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності будівель і споруд, а також послуг, які в них надаються, для маломобільних груп населення ( Райгородоцький ЗДО "Оленка")
23 Вересня, 2024 р., 15:37
ІНФОРМАЦІЯ про проведення управителями об’єктів обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності будівель і споруд, а також послуг, які в них надаються, для маломобільних груп населення ( укриття Райгородоцького ЗДО "Оленка")
23 Вересня, 2024 р., 15:36
ІНФОРМАЦІЯ про проведення управителями об’єктів обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності будівель і споруд, а також послуг, які в них надаються, для маломобільних груп населення ( укриття Райгородоцького ліцею імені В.К.Олійника)
23 Вересня, 2024 р., 15:35
ІНФОРМАЦІЯ про проведення управителями об’єктів обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності будівель і споруд, а також послуг, які в них надаються, для маломобільних груп населення ( Райгородоцький ліцей імені В.К.Олійника)