Райгородоцька громада
Житомирська область, Бердичівський район

07 Травня, 2020 р., 09:38
Війна завжди починається раптово, хоча через покоління для істориків вона видаватиметься неминучою. У 1941 році почалася найстрашніша, найближча, найкривавіша - Велика Вітчизняна. Кажуть, без величезних втрат, нацистів було не зупинити ...
06 Травня, 2020 р., 12:52
1. Віртуальні екскурсії музеями України «Україна у Другій світовій війні»; 2. Онлайн конкурс малюнків і творчих робіт «Життя заради України: нам є ким пишатися»; 3. Онлайн виставка «Українські письменники та поети про Другу світову війну»; 4. Онллайн перегляд художніх та документальних фільмів про Другу світову війну; 5. Онлайн флешмоб «Ми пам’ятаємо»; 6. Упорядкування та підтримання у належному стані обелісків, пам’ятників та інших місць поховань жертв Другої світової війни.
28 Квітня, 2020 р., 10:09