Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки Романенко С.В.

Дата: 19.09.2024 12:13

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

Сорок шоста сесія                          с. Райгородок                          VIIІ скликання

від 16.09.2024 року                                                                                №1194

Про затвердження проекту землеустрою

та передачу в оренду земельної ділянки

Романенко С.В.

Відповідно ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 22, 93, 122, 123, 134 Земельного кодексу України,  ст.ст. 12, 30 Закону України «Про оренду землі»,  розглянувши заяву Романенка С. В. враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,0920 га із земель житлової і  громадської забудови за адресою: Житомирська обл., Бердичівський район, Райгородоцька сільська рада с. Райгородок вулиця Соборна, 26.
  2. Передати в оренду Романенку Сергію Володимировичу земельну ділянку комунальної власності площею 0,0920 га, кадастровий номер 1820885201:04:005:8068, на якій розташований належний йому об’єкт нерухомого майна за адресою: Житомирська обл., Бердичівський район,  с. Райгородок вулиця Соборна, 26, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на 5 років, встановивши орендну плату в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                                                 Максим САМЧИК