Про  перенесення засідання 46 сесії сільської ради VІІІ скликання

БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОН
                                 ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ

сільського голови

від  13.09.2024  року                      с.Райгородок                                       № 96

Про  перенесення засідання

46 сесії сільської ради

VІІІ скликання

Керуючись п.п.8, 20 ч. 4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Регламенту Райгородоцької сільської ради:

1. Перенести, через відсутність кворуму,  засідання 46 сесії Райгородоцької сільської ради восьмого скликання, призначене згідно розпорядження сільського голови від 09 вересня 2024 року № 95, на 15.00 годину 16 вересня 2024 року, яке відбудеться в приміщенні Бердичівського міжрайонного управління водного господарства за адресою: село Мирне, вулиця Козацька, б. 151.

2. Секретарю сільської ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Райгородоцької сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                              Максим САМЧИК