Про встановлення фотовольтаїчних електростанцій

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

ПРОЄКТ   РІШЕННЯ

від                  року                           с.Райгородок                                          №

Про встановлення фотовольтаїчних

електростанцій

Відповідно до ст.ст. 29, 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення директора Комунального некомерційного підприємства «Райгородоцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівського району Житомирської області Оксани Палій, виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Надати погодження Комунальному некомерційному підприємству «Райгородоцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівського району Житомирської області на встановлення фотовольтаїчного обладнання на дахах будівель та відповідного енергетичного обладнання всередині будівель, що знаходиться у комунальній власності, балансоутримувачем яких воно є, та які розташовуються за адресою:

1.1. Житомирська область, Бердичівський район, село Озадівка, вул. Центральна, 5;

1.2. Житомирська область, Бердичівський район, село Райгородок, вул. Соборна, 23.

2. Делегувати Комунальному некомерційному підприємству «Райгородоцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівського району Житомирської області функції замовника під час реалізації проєкту HEAL-RFB-2.3.4 «Поставка та встановлення фотовольтаїчних електростанцій для закладів охорони здоров`я».

Сільський голова                                                Максим САМЧИК